SME
Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

Rada pre médiá KBS vypísala súťaž na získanie mediálnych grantov

Evanjelizačné projekty finančne podporia.

Vyberať budú medzi projektami s evanjelizačným zameraním.Vyberať budú medzi projektami s evanjelizačným zameraním. (Zdroj: BERNADETTA PITOŇÁKOVÁ)

Rada pre spoločenské komunikačné prostriedky Konferencie biskupov Slovenska (KBS) vypísala súťaž o finančný príspevok na mediálny projekt s evanjelizačným zameraním.

Ide o podporu masmediálnych projektov a projekty súvisiace s masmédiami. TASR o tom informovala KBS.

"Ide o každoročnú súťaž o finančný príspevok na mediálny projekt s evanjelizačným zameraním. Úspešní uchádzači budú podporení z tradičnej zbierky na katolícke médiá, ktorá sa pravidelne koná na 7. veľkonočnú nedeľu v katolíckych farnostiach na celom Slovensku," povedal tajomník rady pre médiá Martin Kramara.

Skryť Vypnúť reklamu

Dodal, že projekty nemôžu prekročiť tri normostrany.

Termín podania prihlášok je do 30. septembra.

Výsledky súťaže budú zverejnené na stránkach Tlačovej kancelárie KBS.
Vlani KBS podporila mediálne projekty vo výške 231 000 eur.

"Dvadsať percent tejto zbierky bolo určených na podporu mediálnych projektov, biskupi ich rozdelili pre osem z celkového počtu 30 uchádzačov," dodala KBS.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie články

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Sputnik dorazil na košické letisko za prítomnosti premiéra a ministra zdravotníctva.

Výrobca vakcíny tak údajne urobil preto, že vakcína na Slovensku je predmetom nenávisti a koaliční partneri hrozia rozpadom vlády. Lieková agentúra medzitým spustila proces preskúmavania Sputniku V.

1 h

Vyšetrili vyše 153-tisíc osôb. Podiel nakazených je stále vysoký.

3 h
Ilustračné foto

Zeman na Babišov podnet požiadal Čínu o vakcínu od firmy Sinopharm. Merkelovú k zmene postoja k AstreZenece viedli nové štúdie.

4 h
Premiér Igor Matovič.

"Žart" slovenského premiéra "znie obzvlášť urážlivo pre ukrajinský ľud trpiaci ruskou agresiou a ruskou okupáciou Krymskej autonómnej republiky a mesta Sevastopol, ako aj častí ukrajinského Donbasu".

12 h