SME
Utorok, 5. júl, 2022 | Meniny má Cyril, Metod

Najväčšia britská rodina čaká dieťa číslo 22

Sue a Noel Radfordovci potvrdili správy s ultrazvukovým obrázkom v ruke vo videoklipe YouTube s tým, že dúfajú, že to bude chlapec.

Radfordovci. Rodičia a 21 detí. Čoskoro sa to zmení...Radfordovci. Rodičia a 21 detí. Čoskoro sa to zmení... (Zdroj: Facebook Radfordovcov.)

Matka najväčšej britskej rodiny je tehotná a čaká svoje 22. dieťa. Sue Radfordová (44) z Morecambu v Lancashire v nedeľu v klipe na YouTube potvrdila, že s manželom Noelom (48) je znovu tehotná, píše server Sky News.

Pani Radfordová, ktorá držala v ruke ultrazvukový obraz, povedala svojim nasledovníkom: „Takže teraz viete, čakáme dieťa. Práve sa blížime do 15 týždňa tehotenstva a čoskoro budeme môcť zistiť pohlavie dieťaťa.“

Dodala, že dieťa by sa malo narodiť v apríli a prezradila, že dúfa, že to bude chlapec. "Verím, že budeme mať po 11 chlapcov a dievčat. Cítim, že by to mohol byť chlapec,“ povedala.

SkryťVypnúť reklamu

Pár už je rodičmi Chrisa (30), Sophie (25), Chloe (23), Jacka (22), Daniela (20), Lukea (18), Millie (17), Katie (16), Jamesa (15), Ellie (14), Aimee (13), Josha (12), Maxa (11), Tillie (9), Oscara (7), Caspera (6), Hallie (3), Phoebe (2), Archieho (18 mesiacov) a Bonnie Raye (11 mesiacov).

Ďalšie dieťa s menom Alfie sa narodilo mŕtve v roku 2014 v 23 týždni tehotenstva.

Okrem dvoch najstarších detí, ktoré odišli z domu, žije rodina v 10-spálňovom dome a finančne ich zabezpečuje pekáreň domáceho pána.

Rodina minie na nákupy potravín asi 350 libier týždenne, polovicu z toho im uhradia detské prídavky.

Trvá im tri hodiny denne, kým upracú dom. Dostávajú cez 10 litrov mlieka, štyri toaletné rolky a tri škatule cereálií denne.

Do povedomia britskej verejnosti sa dostali v roku 2012, keď televízia Channel 4 o nich odvysielala dokument s názvom 15 detí a odpočítavanie.

SkryťVypnúť reklamu

Oboch manželov ich rodičia kedysi opustili a boli adoptovaní. Stretli sa, keď mala Sue sedem rokov. Po narodení dvadsiateho potomka vyhlasovali, že bude ich posledný, pred 11 mesiacmi však Radfordová priviedla na svet dcéru Bonnie Ray.

Načítavam video...

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie články

     SkryťVypnúť reklamu
     SkryťVypnúť reklamu

     Neprehliadnite tiež

     Ilustračná fotografia.

     Washington v posledných týždňoch úradovania amerického prezidenta Donalda Trumpa uvalil na Demirov sankcie.


     TASR 27. apr
     Animátori sa učili ako pripraviť farské stretnutie detí a mládeže.

     V centre v Juskovej Voli školili vyše päťdesiat ľudí.


     Viktória Žolnová 26. apr
     Emmanuel Macron sa poďakoval všetkým ľuďom, ktorí hlasovali v druhom kole prezidentských volieb.

     Slovenskí poslanci europarlamentu vítajú Macronove znovuzvolenie za prezidenta.


     SITA 25. apr
     Prešovský arcibiskup a metropolita Ján Babjak.

     Pápež František prijal jeho zrieknutie sa pastoračnej služby.


     kW 25. apr
     SkryťZatvoriť reklamu