SME
Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky
EURÓPSKA ÚNIA

Novinárka mala sex v živom prenose. "Skvelý experiment," reaguje rádio

"Pôvodne som to neplánovala, ale bolo to prirodzené. Je súčasťou mojej práce nahliadnuť do sveta, kam nemá prístup každý," vysvetlila redaktorka rozhlasu svoju návštevu swingers klubu.

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: Unsplash / We-Vibe WOW Tech)

KODAŇ - O neobvyklý zážitok poslucháčov sa postarala dánska rozhlasová reportérka, ktorá nakrútila reportáž zo znovu otvoreného swingers klubu blízko Kodane.

Svoj živý vstup na stanici Radio4 pojala prakticky a s jedným zo spovedaných v klube mala počas rozhovoru sex.

Na nahrávke je tak počuť jej vzdychanie, stonanie aj ďalšie zvuky, píše server echo24.cz.

Dvadsaťšesťročná novinárka tvrdí, že išlo o jej vlastné rozhodnutie, ktorému dalo vedenie rádia zelenú. Podľa šéfky rádia ide o "skvelé experimentovanie".

Skryť Vypnúť reklamu

Reportérka Luise Fischerová navštívila klub Swingland potom, čo sa opäť otvoril po rozvoľnení koronavirových opatrení.

Atmosféru miesta sa potom poslucháčom snažila čo najviac priblížiť. Keď teda rádio vysielalo jej živý stup zo swingers klubu, je po niekoľkých minútach jej výstupu počuť mužské aj ženské vzdychanie.

Novinárka sa potom pýta muža, s ktorým má pohlavný styk, aby jej povedal, čo vidí, a on jej na mikrofón odpovedá, že vidí "nádhernú ženu".

Z celej reportáže zaberá časť, z ktorej je explicitne počuť, že Fischerová sa zúčastňujú swingers aktivít, zhruba dve minúty.

Reportérka ubezpečuje, že na to, aby mala sex v priamom prenose, nebola nijako dotlačená, vraj to vyplynula z atmosféry v klube, kde sa cítila príjemne a uvoľnene.

Skryť Vypnúť reklamu

Keď jej teda bola ponúknutá príležitosť vyskúšať si, čo ľudia zvyčajne v podobných kluboch robia, využila toho.

"Pôvodne som to neplánovala, ale bolo to prirodzené. Je súčasťou mojej práce nahliadnuť do sveta, kam nemá prístup každý. Hostia v klube sa navyše uvoľnili. Najskôr mali trochu obavy, keď videli, že si nesiem mikrofón," uviedla Fischerová pre denník Jyllands-Posten.

"Nemám navyše priateľa, čo celú vec veľmi uľahčilo," dodala Fischerová s tým, že aj jej rodičia hodnotili rozhlasový príspevok pozitívne a nepovažovali ju za kontroverzný alebo urážlivý.

Vedeniu rádia vraj svoj plán včas oznámila a nikto jej ho nevyhováral, moderátor v štúdiu teda dopredu vedel, čo príde.

"Myslím, že je skvelé, keď naši reportéri experimentujú s žurnalistickou tvorbou iným spôsobom," vyjadrila sa k tomu šéfredaktorka vysielania stanice Radio4 Tina Kragelundová.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie články

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko na EURO 2020 / 2021.

Poľsko - Slovensko 1:2 (0:1), Slovensko má prvé tri body do tabuľky E-skupiny na majstrovstvách Európy vo futbale 2020.


SITA 6 h
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová prichádza na summit NATO v Bruseli.

Nie náhodou najväčšie hrozby prichádzajú od tých, ktorí nezdieľajú naše hodnoty. Musíme sa postaviť, keď dôjde k útoku na demokraciu a poriadok založený na pravidlách, doma aj v zahraničí," uviedla


TASR 12 h
Ilustračné foto.

Vedci si doteraz mysleli, že podobné organizmy dokážu v zamrznutom stave stráviť okolo desať rokov, teraz sa však domnievajú, že je ich schopnosť prežiť v podstate neobmedzená.


echo24.cz 10 h
Minister financií Igor Matovič, premiér Eduard Heger a minister vnútra Roman Mikulec.

Dôvod na odvolanie považujú za znôšku nedôkazných a konšpiračných teórií, ktorých cieľom je vo verejnosti vyvolať dojem, že orgány činné v trestnom konaní konajú pod nejakým politickým tlakom.


TASR 13 h