SME
Utorok, 26. október, 2021 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Najčítanejšie články za 24 hodín na Konzervatívny web

Orbán vyzval k stiahnutiu ideologických zelených plánov a k ich prehodnoteniu. Neuvážené plány komisie by podľa maďarského premiéra rozbili európsku ekonomiku.


96 prečítaní

Maďarský premiér kritizoval Európsku úniu a vyhlásil, že Brusel nepretržite útočí na Maďarsko pre jeho ekonomickú a imigračnú politiku.


10 prečítaní

Slovensko patrí medzi najohrozenejšie krajiny. Firmy majú problém pri plánovaní výroby a vyťažovaní liniek, čo súvisí s ich schopnosťou prideľovať zamestnancom prácu.


8 prečítaní

Maďarsko po vyše 3,5 roku výstavby dokončilo a oficiálne spustilo nový 57-kilometrový úsek diaľnice M30 medzi Miškolcom a Tornyosnémeti.


7 prečítaní

Tabletka, ktorú by si pacienti mohli vziať doma, keď sa u nich začnú objavovať prvé príznaky, by mohla odbremeniť nemocnice po celom svete a pomôcť obmedziť ohniská nákazy.


7 prečítaní

Rozhodnutím poľského ústavného súdu boli spochybnené jednostranné názory a postoje, ktoré už roky presadzujú európski úradníci, aktivisti a časť politikov, pripomína český exprezident.


4 prečítaní

Sú medzi nimi krajiny V4, Dánsko, Bulharsko a Grécko, či pobaltské štáty.


4 prečítaní

Minister financií povedal, že Lengvarský nezvládol zabezpečenie očkovacej kampane a zvýšenie množstva počtu zaočkovaných.


4 prečítaní

Pete Buttigieg v čase obrovskej krízy odišiel na dva mesiace na materskú. V polovici augusta mohol konečne s manželom adoptovať práve narodené dvojčatá a odvtedy bol čerstvý otecko "nezvestný v akcii".


3 prečítaní

Podiel nakazených pri PCR testoch klesol pod 19 percent.


3 prečítaní

Uviedol, že vlna teraz rastie pomaly, preto bude trvať dlhšie, kým „vylezie na svoj úplný kopec”. Lengvarský tvrdí, že vrchol príde už v októbri.


3 prečítaní

Hercovi podal zbraň asistent réžie. Toho obvinila licencovaná pyrotechnička už v minulosti, že nedodržiava bezpečnostné predpisy.


3 prečítaní

Podľa vládnych štatistík od apríla 2020 do 2021 polícia zaznamenala 41-tisíc prípadov útokov s nožom, z toho 224 smrteľných.


2 prečítaní

Viac ako päť desiatok extrémistov bolo vyzbrojených sprejmi, bajonetom, mačetou a obuškami.


1 prečítaní

Ešte závažnejšie pre ľavičiarov je zistenie, že iba jedno percento sôch je venované ľuďom inej ako bielej pleti.


1 prečítaní

Je možné, že sme svedkami prasknutia historickej realitnej bubliny. Ohroziť to môže aj výstavbu na Slovensku.


1 prečítaní
Skryť Zatvoriť reklamu