SME
Nedeľa, 25. júl, 2021 | Meniny má JakubKrížovkyKrížovky

Najčítanejšie články za 24 hodín na Konzervatívny web

V zatiaľ najpodrobnejšie správe o stave svojich financií oznámil, že vlastní viac ako päť tisíc nehnuteľností, väčšinu z nich v Taliansku. Vlastní tiež nehnuteľnosti ako investície v luxusných oblastiach Londýna, Ženevy, Lausanne a Paríža.


28 prečítaní

"Deti vo veku 10 či 11 rokov by nemali byť sexuálne aktívne a akákoľvek politika, ktorá by takýto nápad podporovala, je zvrátená a a pomáha tým, ktorí chcú sexuálne využívať deti," oponuje jeden z kritikov.


15 prečítaní

Úradu verejného zdravotníctva SR umožní reflektovať digitálne očkovacie preukazy pri tvorbe protipandemických opatrení.


13 prečítaní

Rozhodnutie umožniť prítomnosť pri bohoslužbách pápeža len zaočkovaným osobám vníma publicista ako možné porušenie ústavy a zároveň ako porušenie protipandemických opatrení.


13 prečítaní

Ak by umierali chorí na covid-19 rovnakým tempom ako počas poslednej vlny, mali by sme na jeseň na Slovensku približne 40-tisíc mŕtvych, tvrdí analytik Smatana.


9 prečítaní

Bol nepríčetný, tvrdia znalci a sudca ho poslal do psychiatrického zariadenia.


6 prečítaní

Stúpa percento nakazených pri PCR testoch.


6 prečítaní

"Prajem vám peknú bombu v schránke," píšu Rowlingovej len preto, že sa jej nepáči, že by mali na ženské záchody chodiť aj muži, ktorí si len povedia, že sa cítia ako ženy. "To potom môžeme otvoriť dvere všetkým mužom."


5 prečítaní

Odporcovia očkovania dávajú do súvisu jeho úmrtie s očkovaním. Humorista však bol dlhodobo liečený na problémy so srdcom a zomrel z dôvodu zlyhania srdca.


3 prečítaní

Podľa odborníkov sú len dve možnosti, a to dať sa zaočkovať, a tak sa pred nákazou ochrániť, alebo ochorieť s rizikom ťažkého priebehu, dlhodobých až trvalých následkov po ochorení COVID-19 a v najhoršom prípade s rizikom úmrtí.


1 prečítaní

Predseda KDH by sa prihováral za to, aby na stretnutia s pápežom mali prístup aj veriaci, ktorí sa nemôžu zaočkovať zo zdravotných dôvodov.


1 prečítaní

Poslanecký klub hnutia Sme rodina podporí novelu zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia. Podľa Krajniaka presadili, aby sa ľudia nedelili na dve kategórie.


1 prečítaní

Bieloruské úrady zintenzívnili razie a zatýkanie. "Majú pokrivené mozgy a ich hlavy sú vymyté zahraničnými peniazmi,“ povedal Lukašenko.


1 prečítaní

Odmieta delenie ľudí do dvoch kategórií, na očkovaných a neočkovaných. Podčiarkol, že sám je zaočkovaný a vyzýva na to aj ľudí.


1 prečítaní

Bennett povedal, že účinnosť vakcín proti delte je slabšia, ako sme dúfali. Dodal, že vakcíny samy o sebe problém pandémie nevyriešia. Izrael chce opätovne zaviesť obmedzenia pre zhromažďovanie ľudí.


1 prečítaní

Facebook testuje novú funkciu, ktorej podstatou má byť údajná ochrana užívateľov pred radikálnymi skupinami, inými slovami udávanie.


1 prečítaní